PRVNÍ MEETING PROJEKTU V BRNĚ, ČESKÁ REPUBLIKA

Pořádán Spolkem

termín: 16. a 17. října 2019

Mezinárodní projektové meetingy jsou důležitým nástrojem pro posilování spolupráce, vzájemného učení mezi partnery a vyměňování znalostí a know-how.

Koordinační meetingy umožňují týmu zhodnotit dosažené výsledky a společně naplánovat následující aktivity.

16. a 17. října začal nový projekt Evropské unie WHATtoDOif – efektivní návod pro úspěšnou integraci cizích komunit prostřednictvím osvojování si jazyků.

Skupina pěti členů konsorcia, kteří reprezentují zúčastněné organizace ze čtyř evropských zemí (ECQ z Bulharska, The Mosaic z Velké Británie, SYNTHESIS z Kypru a FRAME z Polska), byla hostem Spolku PELICAN v Brně (Česká republika).

Během prvního setkání se všechny zúčastněné organizace navzájem představily a program mezinárodní spolupráce mohl být zahájen. Hlavním cílem bylo navzájem se poznat a shodnout se na základních otázkách projektu.

Program zahrnoval stanovení cílů, výstupů a také harmonogramu celého projektu. Během dvou dnů intenzivní práce byly naplánovány další kroky jako diseminační aktivity, výstupy nebo organizace dalších meetingů.

Pořádající organizace Spolek PELICAN poskytla účastníkům příležitost poznat město Brno. Účastníci se dozvěděli něco o historii Brna, mohli vidět typickou brněnskou architekturu a vyzkoušet tradiční českou kuchyni. Setkání se velmi zdařilo, všichni účastníci byli profesionální a kreativní – strávili jsme dva příjemné dny ve skvělé společnosti.

Comments are closed.
Kick off meeting in Brno (Czech Republic)

Sledujte nás